SU JUMIS JAU SUDARĖME VIRŠ
  • 2
  • .
  • 0
  • 0
  • 0
  • .
  • 0
  • 0
  • 0
SUTARČIŲ
+370 700 55 888
Paskola
Lizingas

Savitarna

El.paštas/vartotojo vardas
Slaptažodis
Savitarna
Lizingas
internetu
Paskolos
skaičiuoklė
Lizingo
skaičiuoklė
Suma:
Eur
Terminas:
mėn.
Mėnesio įmoka:
Eur / Lt
 
Paskolos / lizingo skaičiuoklės

Kokios gali būti MOKILIZINGO pirkimo išsimokėtinai palūkanos?

MOKILIZINGAS teikia tikslines paskolas, t.y. paskolas įsigyti daiktus ar paslaugas nuo 50 iki 10 000 Eur. Dažnai darome akcijas su mūsų partneriais, tad  prekes ar paslaugas galite įsigyti be palūkanų arba be jokio pabrangimo. Ištikimiems klientams taikome net iki 20 lojalumo nuolaidas palūkanoms. Lizingo kaina, kurią sudaro palūkanos ir sutarties mokestis, priklauso ne tik nuo mūsų, bet ir nuo prekybininko, kuris sudaro sutartį. Todėl mūsų pasiūlymai pas skirtingus pardavėjus skiriasi. Kiek prekė pabrangsta priklauso ir  nuo sumos bei  pasirinkto skolinimosi termino. MOKILIZINGAS siekia visada pasiūlyti palankiausias sąlygas pirkėjui.

Pavyzdžiui, skolinantis 1 500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 24 mėn. su 0 Lt (0 Eur) pradiniu įnašu, o pirma įmoka mokama po mėnesio, fiksuota metine palūkanų norma – 13,60%, sutarties mokestis – 3%, BVKKMN – 17,51%, eilinės įmokos suma – 73,62 Lt (21,32 Eur). Bendra Jūsų kaip vartojamo kredito gavėjo mokama suma – 1 766,88 Lt (511,72 Eur). Šios sąlygos nurodytos pritaikant 20% lojalumo nuolaidą palūkanoms. Jums gali buti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Kitokios sąlygos taip pat gali būti ir pas atskirus mūsų partnerius.

Kokios gali būti MOKILIZINGO paskolos palūkanos?

Vartojimo kreditą teikiame nuo 50 iki 6000 Eur, kurį galite išsimokėti per 48 mėn. Paskolos palūkanos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų pasirinktos sumos, termino bei paskolos gavimo būdo. Ištikimiems klientams taikome net iki 10%  lojalumo nuolaidas palūkanoms.

Pavyzdžiui, skolinantis 3000 Lt (868,86 Eur) (Jūs galite skolintis iki 5 000 Eur), kai sutartis sudaroma 24 mėn., metinė palūkanų norma – 20.61 %, sutarties mokestis – 6.9 %, BVKKMN – 29.82 %. Eilinės įmokos suma – 162.21 Lt (46.98 Eur). Bendra mokama suma –  3893.04 Lt (1 127,50 Eur). Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos atsižvelgiant į Bendrovės atliktą Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, taip pat jei pasirinksite kitokį nei 24 mėn. sutarties terminą ir įmokų mokėjimo dieną.

 

MOKILIZINGO paskolos procesas paprastas ir nesudėtingas, rekomenduojame išbandyti čia.

Kokia MOKILIZINGO pirkinių suma yra draudžiama?

·         Draudimo suma yra lygi MOKILIZINGO finansavimo sutartyje nurodytai prekės kainai.

·         Atlyginant prekės žalą yra taikoma 57 Eur besąlyginė išskaita (frančizė), pvz., vienam mūsų klientui šuo numetė planšetinį kompiuterį – šiam sudužo ekranas, bet kadangi pirkinys buvo apdraustas, draudimo bendrovė, atskaičiusi 200 Lt (57,92 Eur) frančizę, pirkėjui išmokėjo apie 87 Eur kompensaciją už remontą. Jei pirkinys nebūtų apdraustas, sudaužyto ekrano nuostolius pirkėjas turėtų kompensuoti pats. Šiuo atveju pirkėjui tai būtų kainavę 145 Eur, su MOKILIZINGO draudimu tekainavo – 200 Lt (57,92 Eur). Draudimo sąlygas Jūs gaunate kartu su pirkimo išsimokėtinai sutartimi. Draudimas galioja net 12 mėnesių nuo MOKILIZINGO finansavimo sutarties pasirašymo dienos, tačiau ne ilgiau nei galioja Jūsų sutartis.

Ką daryti atsitikus draudžiamajam įvykiui?

Per 5 kalendorines dienas Jums reikia kreiptis į draudimo bendrovę „If“ ir pranešti apie patirtą žalą:

•telefonu 1620;

•el. paštu zalos@if.lt;

•internetu www.if.lt

 

Draudimo bendrovei Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:

 

•MOKILIZINGO finansavimo sutartį ir pardavėjo išduotą kasos aparato kvitą;

•sugadinto pirkinio nuotrauką;

•vagystės atveju nedelsdami kreipkitės į teisėsaugos institucijas, kad galėtumėte pateikti pažymą, patvirtinančią, jog buvo kreiptasi į šias institucijas;

•kitus draudimo bendrovės prašomus dokumentus, kurie yra būtini nustatant draudžiamojo įvykio aplinkybes ir/ar žalos dydį.

 

Draudimo kompanijai Jūs asmeniškai turite pranešti apie įvykusį draudžiamąjį įvykį, nes MOKILIZINGAS žalų atlyginimo procese nedalyvauja.

www.mokilizingas.lt pateiktos sąlygos yra tik Jūsų patogumui ir jokiu būdu negali būti laikomos teisinę galią turinčiu dokumentu.

Su pilnomis pirkinių draudimo sąlygomis susipažinkite čia.

Kas nedraudžiama sudarius sutartį su MOKILIZINGU?

•transporto priemonės (išskyrus dviračius, irklines valtis, kanojas, jėgos aitvarus ir burlentes) ir jų dalys;

•būsto apdailos prekės (grindų danga, durys, keramikinės plytelės ir pan.);

•pašto ženklai, monetos, antikvariniai daiktai, meno kūriniai ar kolekcijos;

•rekonstruoti, suremontuoti arba atgaminti pirkiniai;

•pirkiniai, įsigyti kaip naudoti daiktai;

•augalai ir gyvūnai;

•prekių klastotės;

•daiktai, kurių apyvarta Lietuvoje yra draudžiama arba ribojama.

 

 

Nuo ko neapdraudžiama sudarius sutartį su MOKILIZINGU?

Jūsų pirkiniai yra draudžiami nuo visų netikėtumų – vagystės, užpylimo, gaisro, perdegimo dėl elektros įtampos svyravimų, netyčinio sudaužymo ir kitų netikėtumų, išskyrus:

 

•kai pirkinys naudojamas ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų;

•kai pirkinys sugadintas jį skalbiant, lyginant, valant, perdarant, montuojant ar kitaip modifikuojant ar taisant;

•kai pirkinys dingo (pvz., pametėte ar palikote be priežiūros);

•kai pirkinys buvo pavogtas iš neužrakinto automobilio ar neužrakintų patalpų, nebaigtų statyti statinių;

•kai nuostolis patirtas dėl natūralaus pirkinio nusidėvėjimo;

•kai už pirkiniai netinkamą veikimą atsakingas gamintojas (atvejai, kuriems galioja garantija);

•kai pirkinys sugadintas dėl Jūsų ar Jūsų šeimos narių tyčinių veiksmų.

 Draudimo sąlygas Jūs gaunate kartu su pirkimo išsimokėtinai sutartimi. Draudimas galioja net 12 mėnesių nuo MOKILIZINGO finansavimo sutarties pasirašymo dienos, tačiau ne ilgiau nei galioja Jūsų sutartis.

Kaip gauti paskolą?

Norėdami gauti paskolą Jūs turite būti nuo 26 iki 65 metų amžiaus. Tam, kad galėtume įvertinti Jūsų mokumą, bei pateikti geriausią finansinį pasiūlymą, mes Jūsų paprašysime pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Sužinoti ir pasirinkti Jums tinkamiausias sąlygas bei sudaryti paskolos sutartį galite internetu, telefonu, mūsų atstovybėse ir partneriu tinkle.

Kur gauti paskolą?

Kokiam laikotarpiui galima skolintis?

Paskolos sutartį galite sudaryti nuo 1 iki 48 mėnesių (skolinantis grynaisiais pinigais - nuo 1 iki 36 mėnesių), lizingu prekę ar paslaugą galite išsimokėti per 6-60 mėn.

Kokią pinigų sumą galėčiau gauti?

Iki 6000 Eur galite gauti pavedimu į sąskaitą, iki 1 500 Eur - grynaisiais pinigais. Konkrečią maksimalią paskolos sumą galite sužinoti įvertinus jūsų duomenis, todėl prašome kreiptis čia.

Lizingo atveju finansuojame iki 10 000 Eur, išsirinkę prekę ar paslaugą, kreipkitės į pardavėją ir sužinosite konkrečias lizingo sąlygas.

Kokių dokumentų reikia norint kreiptis dėl vartojimo kredito arba lizingo?

Vartojimo kredito sutartį sudaryti galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą ar asmens tapatybės kortelę. Statutiniai valstybės tarnautojai turi papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą.

Lizingo sutartį sudaryti galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: LR pasą ar asmens tapatybės kortelę, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą (išduotą nuo 2003-01-01) arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu) Statutiniai valstybės tarnautojai turi papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą, pensininkai, gaunantys pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turi papildomai pateikti pensininko pažymėjimą, ūkininkai turi papildomai pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

Sutartį sudariau šiandien, kada pinigai bus mano sąskaitoje?

Pavedimai yra atliekami kiekvieną darbo dieną 9.00val., 12.00val. ir 15.00val. Jeigu Jūsų asmeninė sąskaita yra SEB banke, pinigai sąskaitoje bus jau tą pačią darbo dieną. Kituose bankuose esančiose sąskaitose - vėliausiai sekančią darbo dieną.

Kas yra sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo ir kam to reikia?

Sutikimas tvarkyti asmens duomenis – tai savanoriškas valios pareiškimas tvarkyti asmens duomenis jam žinomu tikslu. Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo suteikia UAB „Mokilizingas” teisę kreiptis į valstybinius registrus bei kitas sutikime išvardytas duomenų bazes ir gauti asmens duomenis, kurie bus naudojami jūsų pateiktiems asmens duomenims patikrinti, mokumui vertinti ir jūsų įsiskolinimui valdyti.

Kur galiu pasirašyti sutikimą dėl duomenų tvarkymo?

Sutikimą galite pasirašyti čia ir dabar , taip pat PayPost skyriuose.

Kodėl negaliu gauti kredito?

Kreditas gali būti suteikiamas tik dirbantiems Lietuvos piliečiams. Kliento mokumą automatiškai įvertiname per MOKILIZINGO sistemą, todėl priežastys gali būti įvairios - nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga asmens kredito istorija ar kitos priežastys.

Kur yra nurodytas sutarties numeris?

Sutarties numeris yra nurodytas pirmame sutarties lape, viršutinėje jos dalyje. Sutarties numeris susideda iš raidžių ir skaičių kombinacijos be tarpų. Taip pat, sutarties numerį galima matyti, prisiregistravus prie savitarnos sistemos.

Kas yra identifikacinis kodas?

Identifikacins kodas arba ID yra nurodytas sutartyje, po sutarties numeriu.

Kaip ir kur mokėti įmokas už MOKILIZINGO vartojimo kreditus ir lizingą?

Ką daryti, jei nebegaliu mokėti įmokų pagal nustatytą grafiką?

Nedelsdami skambinkite mūsų ekspertams tel. nr. 8 700 55 888 arba rašykite el. paštu pagalba@mokilizingas.lt. Sprendimą priimsime tik po individualios kosultacijos.

Ar galiu grąžinti paskolą anksčiau sutarto termino?

Taip, galite. Prašymo formą dėl priešlaikinio atsiskaitymo galite rasti čia.

Ką reikia daryti, kad būtų perskaičiuotos palūkanos?

Užpildykite prašymą dėl palūkanų perskaičiavimo ir pateikite ne vėliau, kaip 10 dienų iki eilinės įmokos dienos. Apie atliktą perskaičiavimą informuosime SMS žinute. Prašymo formą galite rasti čia.

Ką daryti, jei įsigyta prekė buvo nekokybiška ar sugedo?

Kreipkitės į prekės pardavėją.

Pasikeitė pavardė, neleidžia prisijungti prie savitarnos, ką daryti?

Atsiųskite asmens tapatybės dokumento kopiją el.paštu info@mokilizingas.lt Pakeisime pavardę, ir vėl galėsite naudotis savitarna.

Ar galima kito žmogaus vardu sudaryti tiesioginio debeto sutartį?

Negalima. Tiesioginio debeto sutartį gali sudaryti tik tas pats žmogus, kieno vardu yra sudaryta sutartis.

Kokios turi būti minimalios pajamos, kad galėčiau kreiptis dėl sutarties sudarymo?

Nėra vienos taisyklės, kiekvienas atvejis vertinamas individualiai. Kreipkitės dėl finansavimo sąlygų asmeniškai Jums.

Jei esu buvęs MOKILIZINGO klientas (-ė) - ar naujai sutarčiai bus taikomos nuolaidos?

Taip. Kuo daugiau tvarkingai išmokėtų sutarčių turite, tuo didesnes nuolaidas gaunate. Pasitikrinti savo lojalumo programos statusą galite prisijungę prie savitarnos sistemos.

Kaip susigrąžinti permoką?

Atsiųskite mums pasirašytą prašymą dėl permokos grąžinimo. Permoka bus grąžinta per 14 kalendorinių dienų į sutarties savininko asmeninę sąskaitą.

Prašymo formą dėl permokos grąžinimo galite rasti čia.

Kokiu kursu perskaičiuojamos sumos iš litų į eurus?

Litais nurodytos sumos perskaičiuojamos pagal oficialų Europos Sąjungos Tarybos nustatytą kursą 1 Eur = 3,45280 Lt ir pagal matematines skaičių apvalinimo taisykles suapvalinamos iki dviejų skaičių po kablelio. Pavyzdžiui, jei pagal sutartį eilinė įmoka yra 100 Lt (28,96 Eur), nuo 2015 m. sausio 1 d. ji perskaičiuojama į eurus tokiu būdu: 100 Lt (28,96 Eur) eilinė įmoka padalinama iš 3,45280 ir gaunama 28,9620018535 Eur suma. Ši suma suapvalinama iki dviejų skaičių po kablelio ir gaunama – 28,96 Eur įmoka.

Ar po euro įvedimo pasikeitė sutarties sąlygos?

MOKILIZINGO sutarties sąlygos po euro įvedimo nesikeičia. Sutarties terminas, įmokų dydis, vykdymas ir kitos sutarties sąlygos išlieka tokios pačios, kokios buvo sudarius sutartį, išskyrus tai, kad nuo 2015 m. sausio 1 d., visi mokėjimai turi būti atliekami eurais. Jūsų patogumui sukūrėme valiutos keitimo skaičiuotuvą. Naudodamiesi juo, galite lengvai perskaičiuoti sumas iš litų į eurus, ir atvirkščiai. Daugiau informacijos apie Jūsų sutartis rasite prisijungę čia

Ar po euro įvedimo reikia persirašyti su MOKILIZINGU sudarytas sutartis?

MOKILIZINGO sutarčių persirašyti nereikia, nes euro įvedimas neturi jokios įtakos Jūsų sutarčių galiojimui ar vykdymui, išskyrus tai, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. sutartyje nurodytos sumos litais perskaičiuotos į eurus pagal Europos Sąjungos Tarybos nustatytą perskaičiavimo kursą 1 Eur = 3,45280 Lt ir suapvalintos iki dviejų skaičių po kablelio.

Kaip mokėtį už sutartį po euro įvedimo?

Nuo 2015 m. sausio 1 d. visi mokėjimai turi būti atliekami eurais. Jūsų patogumui sukūrėme valiutos keitimo skaičiuotuvą. Naudodamiesi juo, galite lengvai perskaičiuoti sumas iš litų į eurus, ir atvirkščiai.

Kaip perskaičiuoti sumas iš litų į eurus?

Jūsų patogumui sukūrėme valiutos keitimo skaičiuotuvą. Naudodamiesi juo, galite lengvai perskaičiuoti sumas iš litų į eurus, ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, jei pagal Jūsų sutartį eilinė įmoka yra 100 Lt (28,96 Eur), įrašius šią sumą į pirmąjį skaičiuotuvo langelį, antrame langelyje matysite sumą eurais – 28,96 Eur.

Kur ir kaip sužinoti daugiau informacijos apie savo sutartį?

Visą aktualią informaciją apie sutartį, eilines įmokas sužinosite prisijungę prie Savitarnos, taip pat informacija teikiama tel. +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt.

Kur galėčiau peržiūrėti savo įmokų grafiką?

Norint peržiūrėti savo įmokų grafiką, Jums reikia prisijungti www.mokilizingas.lt/savitarna.

Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų vykdoma slapukų politika, įskaitant slapukų įrašymą bei jų naudojimą, būtiną tam, kad galėtumėte visapusiškai naudotis mūsų svetainės funkcijomis bei joje teikiamomis paslaugomis.

Jei nesutinkate su slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus, vadovaudamiesi UAB „Mokilizingas“ svetainės naudojimo taisyklių 6 dalies „Slapukų naudojimo politika“ nustatyta tvarka.

Sutinku
Daugiau informacijos