icon--user Savitarna Savitarna
Sekite mus:

Karjera

Esame profesionalių ir entuziazmu degančių žmonių komanda. Prisijungęs prie mūsų turėsi dideles profesinio ir asmeninio augimo galimybes, iniciatyvumą ir savarankiškumą skatinančią darbo aplinką bei daug erdvės savo kompetencijoms atskleisti.

Išbandome įvairius formatus: nuo bendrų pietų iki aktyvaus sporto. Bėgame, miname, irkluojame, slidinėjame – visi drauge nuolat kuriame savo mažas tradicijas.

Siųsk savo CV adresu hr@mokilizingas.lt arba susisiek tiesiogiai per Linkedin.

Siųsk CV

IEŠKOME

Mūsų vertybės ir istorija

Vertybės
Istorija
AKTYVUMAS

Nuolat judėti, veržtis į priekį, ieškoti naujų galimybių – tai mūsų veiklos pagrindas. Esame orientuoti į rezultatą, vertiname atkaklumą ir kiekvieną klaidą priimame kaip pamoką.

ATVIRUMAS

Esame profesionalai, kuriems svarbus kiekvienas komandos narys. Skatiname nuomonių įvairovę, argumentuotas diskusijas ir bendradarbiavimą – tai leidžia siekti aukščiausios kokybės rezultatų.

IŠMANUMAS

Viena didžiausių mūsų vertybių – aštrus, smalsus protas, nebijantis mesti iššūkio sau ir supančiai aplinkai. Iš savęs reikalaujame profesionalaus požiūrio, dėmesio detalėms bei praktinių sprendimų.

2018 m. Gegužės mėn.

Estijos bankas „Inbank” įsigijo MOKILIZINGĄ.

2015 m. Liepos mėn.

Atidarėme savo filialą Latvijoje.

2013 m. Lapkričio 8 d.

„Snoro lizingas“ tampa MOKILIZINGU.  Įmonės akcijas įsigyja Estijos bankas LHV ir investicinė bendrovė „Zabolis Partners“.

2013 m. Vasario mėn.

Pasiūlėme galimybę lizingo sutartis sudaryti dviese – kartu su šeimos nariu ar partneriu ir taip pirkti lizingu geresnėmis sąlygomis.

2009 m.

Pradėjome siūlyti paskolas. Per pirmuosius metus jas pasiima virš 12 000 žmonių.

2016 m. Lapkričio mėn.

Pristatyta MOKILIZINGO kortelė.

2015 m. Liepos 15 d.

Sudaryta dumilijoninė MOKILIZINGO sutartis.

2013 m. Balandžio mėn.

Lizingo sutartis galima sudaryti ir internetinėse partnerių parduotuvėse.

2010 m.

Paskolos sutartis galima sudaryti jau ir internetu bei telefonu. Sukurta internetinė Savitarna, kur klientai mato informaciją apie savo sutartis bei gali pasiimti naują paskolą.

1999 m.

Pradeda veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Jis vienas pirmųjų Lietuvoje pasiūlo vartotojiško lizingo paslaugą.