Uždaryti

arba

UŽSISAKYTI
telefonu

1885

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Laisvė nuspręsti. Pirkiniais mėgausitės iškart, o kaip už juos atsiskaityti – ar sumokėti visą sumą, ar mokėti dalimis – spręskite patys. Už mėnesio pirkinius atsiskaičius iki kito mėnesio pabaigos palūkanų neskaičiuosime.

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Jokių mokesčių. MOKILIZINGO kortelė Jums nieko nekainuos, jei ja nesinaudosite.

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Jokių abejonių. Nesvarbu, ar savo pirkinius planavote iš anksto, ar netikėtai radote, ko taip ilgai ieškojote – visuomet jausitės užtikrintai, nes tiksliai žinosite, kiek galite išleisti.

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Jokio laukimo. Jums nereikės kaskart stovėti eilėje sudarant lizingo sutartį – užtruksite tik tiek, kiek atsiskaitydami bet kuria kita mokėjimo kortele.

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Laisvė planuoti. Savo paskyroje www.mokilizingas.lt/savitarna galėsite pasirinkti įmokos dydį, keisti kortelės limitą bei visada matysite savo pirkimo istoriją, kiek dar galite išleisti ar per kiek laiko išsimokėsite už pirkinius.

Mokilizingo kortelė – lizingas, gimęs iš naujo!

Laisvė rinktis. MOKILIZINGO kortele galite pirkti bet kurioje parduotuvėje, kurioje aptarnaujamos tarptautinės mokėjimo kortelės. Lietuvoje, užsienyje, internete – visur.

Mokilizingo kortelė

Tai vartojimo kredito kortelė, kuri leidžia šiuolaikiškai bei patogiai valdyti savo kasdienines išlaidas ir nevaržyti savo laisvės pasirenkant, kur ir ką pirkti bei kaip atsiskaityti. Pasirašant sutartį Jums suteikiamas kredito limitas, kurį galite naudoti pagal poreikį.

kortele2_lt
free_services

FINANSAVIMO SĄLYGOS

Pavyzdžiui, išnaudojus 1000 € kredito limitą, per mėnesį mokant minimalią įmoką – 59,58  €, Jūs atsiskaitysite per 24 mėnesius. Metinė palūkanų norma Jums bus – 19,9 %, limito administravimo mokestis – 1 €/mėn, BVKKMN – 24,44 %, bendra mokėtina suma – 1229,76 €. Finansavimo sąlygos gali pasikeisti, kai atliksime Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą.

 

Jei norite gauti kortelę, paprašysime Jūsų pasirašyti tris skirtingas, tačiau tarpusavyje susijusias sutartis.

– Mokėjimo kortelės sutartį su AS LHV PANK (JA kodas – 10539549; Tartu mnt. 2, 10145 Talinas, Estija) – mokėjimo priemonei (kortelei) gauti;
– Mokėjimo ir kitų paslaugų steikimo sutartį su UAB “Antigravity Payment Systems” (JA kodas – 302552395; P. Vileišio g. 17A, Vilnius) – mokėjimo sąskaitai atsidaryti;
– Vartojimo kredito sutartį su UAB “Mokilizingas” (JA kodas – 124926897; Lvovo g. 25, Vilnius) – vartojimo kreditui gauti.

Jūsų patogumui visos šios sutartys pristatomos kartu!

 

KAS SUDARO MĖNESIO ĮMOKĄ?

SUŽINOKITE ČIA