Uždaryti

MOKI3

MOKI3 – naujas atsiskaitymo būdas, leidžiantis norimas prekes įsigyti per 3 mėnesius kiekvieną mėnesį mokant vienodą sumą. Atsiskaitymas su MOKI3 Jums nieko papildomai nekainuoja – už pirkinius sumokate tik tiek, kokia yra jų kaina.

 

Kaip tai veikia:

  • Tarkime, išsirenkate prekę/es už 300 Eur. Tai reiškia, kad 3 mėnesius mokėsite po 100 Eur;
  • Pasirinkdami MOKI3 atsiskaitymo būdą, su MOKILIZINGU pasirašote lizingo sutartį, kurioje nurodoma, jog pradelsus 3 mėnesių įmoką, lizingo laikotarpis pasikeičia į 24 mėn. ir likusi mokėti suma paskirstoma šiam laikotarpiui. 24 mėn. laikotarpiui skaičiuojamos palūkanos bei kiti mokesčiai. Tokiu atveju pakeistas mėnesio įmokų grafikas Jums atsiunčiamas el. paštu.

Kodėl MOKI3?

  • MOKI3 atsiskaitymo būdas leidžia Jums įsigyti tas prekes, kurios, mokant visą sumą iš karto, gali pasirodyti per brangios. Tad MOKI3 leidžia įsigyti brangesnes ir prabangesnes prekes.
  • Taip pat, atsiskaitydami su MOKI3, galite pirkti keletą prekių vienu metu.
  • Šis atsiskaitymo būdas ypač patrauklus tuo, kad leidžia įsigyti norimus pirkinius neišleidžiant visų santaupų iš karto.
  • Atsiskaitydami su MOKI3 per 3 mėnesius Jūs nieko nemokate papildomai.

 

MOKI3 atsiskaitymo būdas gali būti taikomas visam pirkinių krepšeliui.

Jei visas tris įmokas sumokėsite laiku, netaikysime jokių palūkanų bei sutarties mokesčio, taigi prekė Jums nepabrangs.

Pasirinkus MOKI3, atsiskaityti turėsite per tris mėnesius, mokant vienodas įmokas. Jei norėsite atsiskaityti per ilgesnį terminą, už pirkinį taip pat galėsite sumokėti ir per 24 mėnesius. Šiam laikotarpiui bus skaičiuojamos palūkanos bei kiti mokesčiai.

Norėdami už prekę atsiskaityti per tris mėnesius, turite sudaryti lizingo sutartį. Tokią paslaugą teikiame mes, todėl sutartį sudarote su MOKILIZINGU.

Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje http://www.mokilizingas.lt/savitarna.

Šiuo metu atsiskaityti su MOKI3 galite elektroninėje „Kesko Senukai Lithuania“ parduotuvėje www.senukai.lt.