icon--user Savitarna Savitarna
Pasirinkite paskolos sumą: 6 72
10000
500 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
60 mėn.
6 mėn. 72 mėn.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:
GAUTI PASKOLĄ

Paskola automobiliui

Jei kaskart iš taško A į tašką B vykstate sukandę dantis, galbūt metas keisti seną automobilį? Pasinaudokite MOKILIZINGO paskola automobiliui – dabar siūlome ypač geras sąlygas. Nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Palūkanos tik nuo 4,9 %
Suma nuo 500 iki 15 000 Eur
6 – 72 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes, o sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min.
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Sąlygos

Pavyzdžiui, skolinantis 4000 €, kai sutartis sudaroma 51 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3,60 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,52 %, BVKKMN – 18,55 %, bendra mokėtina suma – 5658,96 €, mėnesio įmoka – 110,96 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

PLAČIAU APIE PASKOLĄ AUTOMOBILIUI

Vis pagalvojate apie naują automobilį, tačiau skaičiuodami suprantate, jog susitaupyti reikiamą sumą užtruks metų metus? Šioje situacijoje jums puikiai pasitarnaus mūsų siūlomas auto lizingas. Nedvejokite ir pasinaudokite MOKILIZINGO paslaugomis – automobilis lizingu gali tapti vienu geriausių jūsų pasirinkimų, nes dabar siūlome išskirtinai geras sąlygas. 

Norime, kad autolizingas klientams atrodytų kuo paprastesnis: todėl tiems, kuriuos domina automobilių lizingas, skaičiuoklė padės nustatyti orientacines sumas. Pasinaudoję automobilio lizingo skaičiuokle sužinosite preliminarias įmokas, kurias turėtumėte mokėti, jeigu nuspręstumėte naudotis automobilių lizingo paslauga. Žinoma, automobilio pirkimas lizingu yra svarbus sprendimas: jį priimdami nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Lizingas automobiliui leis įgyvendinti planus greičiau ir paprasčiau. Įvertinkite savo galimybes ir pasinaudokite šia paslauga dabar. Ir pasiruoškite nuotykiams – ar tai būtų išvyka į pajūrį, ar kelionė į sodybą, ar lėkimas A69!

MOKILIZINGAS siūlo palūkanas tik nuo 4,9 %. Suma, kurią galite skolintis, yra nuo 500 iki 15 000 Eur. Skolinimosi laikotarpis – 6–72 mėn. Ypač patogu tai, kad lizingas automobiliui prieinamas kiekvienam: nereikia nei pradinio įnašo, nei KASKO draudimo. Atsakymą dėl lizingo gausite per kelias minutes, o sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min.

Automobilio lizingas yra paslauga, nereikalaujanti didelių pastangų: tiesiog išsirinkite jums geriausiai tinkantį būdą ir su mumis susisiekite. Mūsų paskolą galite gauti internetu, užpildę paprastą formą, taip pat užsukę į mūsų atstovybes Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba teiraukitės mūsų paslaugų tiesiai iš automobilių pardavėjų. O jei nenorite eiti iš namų ar šiuo metu po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mūsų konsultantams telefonu +370 700 55 888!

KITOS PASLAUGOS

Vartojimo paskola
Padedame tesėti naujametinius pažadus! Vartojimo paskolos sumai 2020 eur - 2,02% palūkanos.
Paskola būsto remontui
Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu?
Ypatingai geros sąlygos
Plačiau

Taip pat galite gauti paskolą

Paypost

Mūsų paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje.

Telefonu

O jei nenorite niekur eiti ar po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888!

Arba įveskite savo telefono numerį Laukas privalomas

Ačiū

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klaida

Atsiprašome, šiuo metu turime nesklandumų. Bandykite vėliau dar kartą...

Pagalba

Kaip gauti paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį – prisijungti prie savitarnos svetainės, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

Sutartį taip pat sudarysite užsukę į „PayPost” skyrių arba MOKILIZINGAS atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).


Kaip atsiskaityti anksčiau?

Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kodėl negaliu gauti paskolos?

Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negavote paskolos, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. gauti paskolos negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Todėl šiomis valandomis Savitarnoje negalima pasirašinėti paskolos sutarčių.

Kaip sumokėti įmokas?
 1. SAVITARNOJE

  Prisijungus prie savitarnos.

 2. PAVEDIMU

  Gavėjas: AS Inbank filialas
  Gavėjo kodas: 305340173
  Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
  1. Swedbank GW operacijos (LT507300010136846368)
  2. Swedbank sąskaitą (LT607300010073616156)
  3. SEB (LT237044060006153170)
  4. SEB (LT367044060006168068)
  5. Luminor (LT644010042401119285)

  Mokėjimo paskirtis: Jei sutartis sudaryta Jūsų vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris. Jei sutartis sudaryta kito asmens vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris, asmens vardas, pavardė bei asmens kodas.

 3. GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Visose „Maxima“ kasose;
  „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse;
  Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose;
  Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“);
  „Perlas“ terminaluose;
  SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

  Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.