icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Naudoto visureigio ar mikroautobuso lizingas

Darbui reikalingas visureigis? O gal tiesiog mėgstate važinėtis bekelėmis? Naudoto visureigio lizingas leis Jums įsigyti patikimą ir laiko patikrintą visureigį už prieinamą kainą bei išsimokėti dalimis per 6-72 mėnesius.

Kodėl Jus turėtų sudominti naudoto visureigio lizingas? Visų pirma, tai leis Jums sumažinti finansinę naštą, kurią patirtumėte už visureigį sumokėdami visą sumą iš karto. Pasirinkus mūsų lizingą, didžiąją pirkinio sumą padengsime mes, o Jums tereikės ją išsimokėti per sutartą terminą. Tam mes siūlome itin mažas palūkanas nuo 4,9 proc. ir lanksčius grąžinimo terminus, todėl sau tinkantį lizingo variantą išsirinks kiekvienas.

Mūsų lizingas neapsiriboja visureigiais – nesvarbu, ar tai būtų lengvųjų automobilių, ar naudotų mikroautobusų lizingas, jį lengvai įsigyti galėsite užpildę trumpą paraiškos formą internetu. Tai Jums užtruks vos kelias minutes, o atsakymą bei pinigus automobiliui turėsite vos per 30 minučių.

Naudotų mikroautobusų lizingas gali būti gautas ir telefonu bei atvykus į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E). Taip pat, dėl lizingo sąlygų galite kreiptis tiesiogiai į automobilių pardavėją.

Inbank | Mokilizingo kreditą siūlome tiems, kurie vertina savo laiką bei visada ieško geriausių sprendimų. Todėl lizingą iki 15 000 eurų pas mus gausite su palūkanomis vos nuo 4,9 proc. Kredito grąžinimo terminas – 6-72 mėnesiai.

Pavyzdžiui, skolinantis 3600 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.60 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.34 %, BVKKMN – 14.24 %, bendra mokėtina suma – 4884.90 €, mėnesio įmoka – 85.70 €. Tikslesnes lizingo sąlygas sužinokite išbandę mūsų lizingo skaičiuoklę arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu. 

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl visureigio lizingo? Susisiekite mumis telefonu, el. paštu, arba atvykite į mūsų atstovybę gyvai konsultacijai Vilniuje arba Kaune, ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus!

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.