icon--user Savitarna Savitarna
Sekite mus:

Apie mus

MOKILIZINGAS – tiems, kurie ieško protingų finansavimo sprendimų. Ar ieškote pirkimo išsimokėtinai (lizingo) ypač geromis sąlygomis, ar ketinate pasiimti vartojimo paskolą, pasiūlysime apgalvotą, geriausiai tinkantį būtent jums, sprendimą.

Šiuo metu turime daugiau nei 2 000 lizingo partnerių ir daugiau kaip 850 000 klientų. Drauge siekiame bendrų tikslų ir galime džiaugtis puikiais veiklos rezultatais. Jau daugybę metų dirbame tam, kad kiekvienam klientui suteiktume patirtį, kurią jie norėtų kartoti.

Benas Pavlauskas

Įmonės vadovas

„Vienas geriausių patarimų, kuriuos esu gavęs – nepervertinti patogumo.“

Mėgstu ieškoti naujų iššūkių – geriausiai jaučiuosi ten, kur galiu save išmėginti ir tobulėti. Žmonėms, norintiems pasiekti tikslų (ypač naujokams, kurie dar tik įsibėgėja), visada patariu nebijoti klausti. Klysti ar kažko nežinoti nėra jokia gėda – ne veltui sakoma: “If you’re not prepared to be wrong, you’ll never come up with anyhing original.” 

Man svarbu, kad komandai MOKILIZINGAS būtų daugiau nei darbo vieta. Ir tai pavyksta – nes ten, kur nesijauti įspraustas į rėmus, gali save atrasti vis iš naujo.

Jonė Virbickienė

Vadovo pavaduotoja

„Net jei situacija atrodo išties sudėtinga, svarbiausia, niekada nenustoti ieškoti išeities.“

Savo darbe kartais jaučiuosi kaip penkiakovėje – nors čia tenka išmokti daugybės skirtingų dalykų, pasiekti rezultatai galiausiai vis tiek priklauso nuo įdėtų pastangų. Manau, jog čia mūsų stiprybė – komandinė dvasia. Tik dirbdami ir mokydamiesi vieni iš kitų, kartu galime pasiekti efektyviausių rezultatų.

Tikiu, kad  karjeros kelyje svarbu išmokti ir priimti tiesą, ir ją garsiai pasakyti. Taip ilgainiui augti galėsime ir kaip asmenybės, ir kaip komanda. Juk ne veltui sakoma – žolė neauga greičiau, net jei ją tempi.

Virginija Pipirė

HR vadovė

„Svajok apie didelius dalykus, pradėk nuo mažų. Bet svarbiausia - pradėk.“

Būtent tokiu požiūriu vadovaujuosi padėdama žmonėms siekti to, kas užsibrėžta.  Reikia tiesiog imtis veiksmų – kaip tik to ir stengiuosi įkvėpti visus prisijungiančius prie komandos. 

Man smagiausia matyti, kaip komanda susibendrauja, auga ir ima dirbti efektyviai. Rasti tuos, kurie kultūriškai tinka komandai, yra mano misija ir didžiausias iššūkis. MOKILIZINGE susirinkę entuziastingi žmonės, tarp kurių gera dirbti: bandyti naujus dalykus, dalintis patirtimi bei mokytis. Neįsivaizduoju geresnės terpės ieškantiems galimybių augti!

 

Vaidotas Rimeikis

Komercijos vadovas

„Kai jauti, kad kažkas tave stabdo, pagalvok, ar tai ne tu pats.“

Komandoje save sulyginčiau su kompozitoriumi. Kasdien darbo metu dėlioju daugybę dalykų taip, kad gimtų melodija, maloni ir ją grojantiems, ir tiems, kas jos klausosi. Ir nors susiduriu su įvairiais iššūkiais, sudėtingose situacijose prisimenu kadaise gautą gerą patarimą – rasti sau tinkamą būdą „pasikrauti“. Ir čia tokių progų apstu – su visa komanda nuolat aktyviai leidžiame laisvalaikį, kad kaip reikiant „pasikrautume“. 

Mūsų požiūris iš esmės atsispindi MOKILIZINGO vertybėse, o kai jos sutampa su asmeninėmis, kasdien džiugiai kimbi į darbus. 

Milda Lisauskaitė

Marketingo vadovė

„Prisisek saugos diržą – tavęs laukia jaudinanti kelionė!“

Man darbe didžiausią malonumą teikia iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamos užduotys – kai randu atsakymą, jaučiuosi it magijos ministrė. „Drive'ina“ ir vidiniai sportiniai iššūkiai, kurie mus paverčia bent sprindžiu sumanesniais, greitesniais ir ryžtingesniais.

Nei viena diena MOKILIZINGE man nėra vienoda. Pradedant skirtingomis rinkodaros kampanijomis ir jų rezultatų matavimu, baigiant komandos užimtumu ir jų lūkesčių išpildymu. Dirbdama jaučiu prasmę. Prasmę inicijuoti pokyčius, veržliai judėti į priekį, mokytis iš talentingų vedlių ir, galiausiai, pati dalintis savo žiniomis. 

Gerda Bareišienė

Teisės vadovė

„Geriausia galimybė mokytis – į savaime suprantamus dalykus pažvelgti iš kitos perspektyvos.“

Aš nuolat ieškau balanso, nors kartais laviravimas tarp „galima“ ir „negalima“ tampa didžiausiu iššūkiu mano kasdienybėje. Visgi reikia tik pastangų, laiko ir, svarbiausio ingridiento - fantazijos, kad šis iššūkis taptų maloniu įveiktu darbu. Būtent dėl to savo pareigas kartais galėčiau pervadinti į „ekvilibristas“.

MOKILIZINGĄ labiausiai vertinu dėl aktyvumo ir sumanumo – vadovaudamiesi šiomis vertybėmis, komandoje galime greitai sureaguoti į iškilusias problemas bei jas išspręsti, radę naujus, dažniausiai geresnius nei įprasta, sprendimo būdus. Svarbiausia, turėti savo nuomonę – čia ji yra vertinama, todėl kiekvienas jaunas darbuotojas turi visas galimybes augti.

Mūsų vertybės ir istorija

Vertybės
Istorija
AKTYVUMAS

Nuolat judėti, veržtis į priekį, ieškoti naujų galimybių – tai mūsų veiklos pagrindas. Esame orientuoti į rezultatą, vertiname atkaklumą ir kiekvieną klaidą priimame kaip pamoką.

ATVIRUMAS

Esame profesionalai, kuriems svarbus kiekvienas komandos narys. Skatiname nuomonių įvairovę, argumentuotas diskusijas ir bendradarbiavimą – tai leidžia siekti aukščiausios kokybės rezultatų.

IŠMANUMAS

Viena didžiausių mūsų vertybių – aštrus, smalsus protas, nebijantis mesti iššūkio sau ir supančiai aplinkai. Iš savęs reikalaujame profesionalaus požiūrio, dėmesio detalėms bei praktinių sprendimų.

2018 m. Gegužės mėn.

Estijos bankas „Inbank” įsigijo MOKILIZINGĄ.

2015 m. Liepos mėn.

Atidarėme savo filialą Latvijoje.

2013 m. Lapkričio 8 d.

„Snoro lizingas“ tampa MOKILIZINGU.  Įmonės akcijas įsigyja Estijos bankas LHV ir investicinė bendrovė „Zabolis Partners“.

2013 m. Vasario mėn.

Pasiūlėme galimybę lizingo sutartis sudaryti dviese – kartu su šeimos nariu ar partneriu ir taip pirkti lizingu geresnėmis sąlygomis.

2009 m.

Pradėjome siūlyti paskolas. Per pirmuosius metus jas pasiima virš 12 000 žmonių.

2016 m. Lapkričio mėn.

Pristatyta MOKILIZINGO kortelė.

2015 m. Liepos 15 d.

Sudaryta dumilijoninė MOKILIZINGO sutartis.

2013 m. Balandžio mėn.

Lizingo sutartis galima sudaryti ir internetinėse partnerių parduotuvėse.

2010 m.

Paskolos sutartis galima sudaryti jau ir internetu bei telefonu. Sukurta internetinė Savitarna, kur klientai mato informaciją apie savo sutartis bei gali pasiimti naują paskolą.

1999 m.

Pradeda veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Jis vienas pirmųjų Lietuvoje pasiūlo vartotojiško lizingo paslaugą.

KONTAKTAI

KLAUSKITE
Kontaktas žiniasklaidai:
Marketingo vadovė Milda Lisauskaitė
MUS RASITE
Kareivių g. 11B, 09109, Vilnius
REKVIZITAI
„AS Inbank filialas“
Įmonės kodas: 305340173
PVM kodas: LT100012843518
Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
Swedbank GW operacijos: LT507300010136846368
Swedbank sąskaitą: LT607300010073616156
SEB: LT237044060006153170
SEB: LT367044060006168068
Luminor: LT644010042401119285
Kauno regiono atstovybė

Pramonės pr. 4E, 51329, Kaunas


a.stankunas@mokilizingas.lt

j.gardauskas@mokilizingas.lt

Klaipėdos regiono atstovybė

Naujojo Sodo g. 1 A (“K centras”), 92118, Klaipėda, 18 aukštas.


d.stonkus@mokilizingas.lt

Panevėžio ir Šiaulių regionas

Dvaro g. 123a, 76207, Šiauliai 


a.klimasauskas@mokilizingas.lt