icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Paskola vestuvėms

Artėja jūsų vestuvės? Didžiausią gyvenimo šventę švęskite taip, kad ji įsimintų ilgai. Sumainykite žiedus su savo antrąja puse taip, kaip jūs norite – imkite paskolą vestuvėms savo svajonių vestuvių išsipildymui.

Tortas, pokylių salė ar fotografas – visa tai reikalauja nemažai lėšų, kurias surinkti vienu kartu gali būti sudėtinga. Tad jei prireikė paskolos vestuvėms – kreipkitės į mus ir gaukite iki 15 000 eurų su palūkanomis vos nuo 5,9 proc. 

Kreditas vestuvėms jus pasieks vos per 30 minučių užpildžius paprastą paskolos paraišką internetu. Užpildykite paraišką neiškėlę kojos iš namų ir gaukite atsakymą vos per kelias minutes!

Jeigu nenorite naudotis internetu arba turite klausimų ir norite pasikonsultuoti, susisiekite su mūsų konsultantu telefonu. Tokiu būdu, jeigu skolinsitės iki 3 000 eurų, lizingas vestuvėms jus galės pasiekti ir grynaisiais pinigais, su grąžinimo terminu iki 36 mėnesių. 

Lizingai vestuvėms yra galimi ir atėjus į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukus į artimiausią „PayPost“ atstovybę. 

Su Inbank | Mokilizingu greiti kreditai visiems pritaikomi pagal poreikius ir galimybes – skolinkitės nuo 300 iki 15 000 eurų, o grąžinti galėsite tiek per šešis mėnesius, tiek per šešerius metus. 

Norite sužinoti, kiek gali kainuoti kreditai vestuvėms? Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl paskolos ir jos sąlygų? Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus! Su mumis susisiekti galite paskambinę telefonu, arba atvykę į gyvą konsultaciją mūsų atstovybėje Vilniuje arba Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.