icon--user Savitarna Savitarna
Pasirinkite paskolos sumą: 9 72
2000 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
9 mėn. 72 mėn.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio sutarties mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.

Sekite mus:
GAUTI PASKOLĄ

Paskola būsto remontui

Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu? Susikurti gražius namus jums padės MOKILIZINGO paskola būsto atnaujinimui. Darbus galėsite pradėti neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

Palūkanos nuo 6,5 %
Suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur
9 – 72 mėn. laikotarpiui
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

SĄLYGOS

Pavyzdžiui, skolinantis 6000 €, kai sutartis sudaroma 63 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.60 %, mėnesio sutarties mokestis - 0.55 %, BVKKMN – 18.56 %, bendra mokėtina suma – 9140.04 €, mėnesio įmoka – 145.08 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos arba mėnesio sutarties mokesčio dydis).

PLAČIAU APIE PASKOLĄ BŪSTO REMONTUI

Pasiryžote atnaujinti savo gyvenamąją vietą? Ne paslaptis, jog būsto remontas gali pareikalauti ganėtinai didelės pinigų sumos. Norintiems, kad namų atnaujinimas nevirstų amžinu atidėliojimu ar metų metus užsitęsusiu procesu, siūlome protingą sprendimą – MOKILIZINGO paskolą būsto remontui. Užuot kas mėnesį dėjus santaupas į taupyklę, pinigus galima skirti mėnesinėms įmokoms – tik jau gyvenant atnaujintuose namuose.

Nuo interjero bei apdailos prekių iki buitinės technikos ir vaizdo bei garso aparatūros – padėsime pasirūpinti, kad galėtumėte džiaugtis namais, apie kuriuos visada svajojote, o sumą išsimokėti dalimis. Jei ketinate statytis naujus namus, pasistengsime, kad planus įgyvendintumėte greičiau su paskola namo statybai.

Paskola namo remontui ir būsto statybai siūloma itin geromis sąlygomis. Turite galimybę kreditą grąžinti anksčiau be jokių papildomų mokesčių.

Priimdami sprendimą dėl paskolos būsto remontui bei sumos dydžio, galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle. Prieš nuspręsdami objektyviai įvertinkite savo ir savo šeimos finansines galimybes.

Norint pasiimti vartojimo paskolą, nereikia niekur eiti – jūsų patogumui siūloma paskola suteikiama internetu. Sutarties sudarymo procesas yra itin paprastas. Tereikia užpildyti paraišką, pasirinkti pageidaujamą sumą, mokėjimo terminą, o mes, įvertinę jūsų galimybes, pateiksime protingiausią būsto remonto paskolos pasiūlymą. Tai yra idealus sprendimas taupantiems laiką – pinigai bus pervesti į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Jūsų patogumui, galimas ir paskolos įmokų atidėjimas.

Pateikiame pasiūlymus tik atidžiai išanalizavę savo klientų poreikius, kad vartojimo kreditas netaptų papildomu rūpesčiu. Kuo MOKILIZINGO vartojimo kreditai išsiskiria iš kitų?

 • Palūkanos nuo 6,5 %;
 • Galima paskolos suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur;
 • Galimas paskolos laikotarpis nuo 9 iki 72 mėn.;
 • Paskolos išduodamos ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar apsilankykite fiziniuose MOKILIZINGO aptarnavimo padaliniuose – rasime protingiausią sprendimą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius ir galimybės.

KITOS PASLAUGOS

Vartojimo paskola
Gera sodo technika – pusė darbo. Šiemet sodo priežiūra protingai pasirūpinti padės Mokilizingas.
Paskola automobiliui
Mašina tokia sena, kad kiekviena kelionė yra ekstremali? Dabar automobilio paskolai – ypač geros sąlygos.

TAIP PAT GALITE GAUTI PASKOLĄ

Paypost

Mūsų paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje.

Telefonu

O jei nenorite niekur eiti ar po ranka neturite kompiuterio – skambinkite mums telefonu +370 700 55 888!

Arba įveskite savo telefono numerį Laukas privalomas

Ačiū

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klaida

Atsiprašome, šiuo metu turime nesklandumų. Bandykite vėliau dar kartą...

Pagalba

Kaip gauti paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas sudaryti paskolos sutartį – prisijungti prie savitarnos svetainės, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

Sutartį taip pat sudarysite užsukę į „PayPost” skyrių arba MOKILIZINGAS atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E).


Kaip atsiskaityti anksčiau?

Jei norite atsiskaityti anksčiau sumokėdami visą sumą – greičiausiai tai padarysite susisiekę su mumis tel. + 370 700 55 888 arba el. paštu info@mokilizingas.lt ir nurodę sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kodėl negaliu gauti paskolos?

Klientų mokumą automatiškai įvertiname savo sistemoje, todėl priežastys, kodėl negavote paskolos, gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, per dideli namų ūkio finansiniai įsipareigojimai, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga kredito istorija ar kt.

Nakties metu, t.y. 22.00-07.00 val. gauti paskolos negalite dėl LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimo, įsigaliojusio 2016 m. vasario 1 d. ir nurodančio, kad nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys. Todėl šiomis valandomis Savitarnoje negalima pasirašinėti paskolos sutarčių.

Kaip sumokėti įmokas?
 1. SAVITARNOJE

  Prisijungus prie savitarnos.

 2. PAVEDIMU

  Gavėjas: AS Inbank filialas
  Gavėjo kodas: 305340173
  Gavėjo banko pavadinimas ir sąskaita (pasirinkite vieną iš nurodytų):
  1. Swedbank GW operacijos (LT507300010136846368)
  2. Swedbank sąskaitą (LT607300010073616156)
  3. SEB (LT237044060006153170)
  4. SEB (LT367044060006168068)
  5. Luminor (LT644010042401119285)

  Mokėjimo paskirtis: Jei sutartis sudaryta Jūsų vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris. Jei sutartis sudaryta kito asmens vardu - MOKILIZINGO sutarties numeris, asmens vardas, pavardė bei asmens kodas.

 3. GRYNAISIAIS PINIGAIS

  Visose „Maxima“ kasose;
  „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse;
  Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose;
  Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“);
  „Perlas“ terminaluose;
  SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

  Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.