icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Ilgalaikė paskola

Šiuo metu vis populiarėja greitieji kelių tūkstančių eurų kreditai, kuriuos pasiimti galite ypač greitai – tačiau jei planuojate įsigyti didesnės vertės pirkinį, pvz., automobilį ar naują butą, jų gali nepakakti. Tokiais atvejais jums gali pagelbėti ilgalaikė paskola. Vienas didžiausių ilgalaikės paskolos privalumų yra žemesnė metinė palūkanų norma, lyginant su greitaisiais kreditais. 

Ilgalaikiai kreditai gali būti ypač patraukli alternatyva, jei tinkamai įsivertinsite svarbiausius veiksnius. Kokia yra metinė palūkanų norma? Koks paskolos grąžinimo terminas? Ar reikalingas užstatas ir, jei taip, kokios yra jo sąlygos? Taip pat prieš priimant sprendimą yra labai svarbu objektyviai įsivertinti savo (ir savo šeimos) finansines galimybes.

Ilgalaikiai lizingai gali būti suteikti ir internetu – tai didžiulis privalumas tiems, kam svarbus patogumas ir greitis. Svarbu atkreipti dėmesį, jog ilgalaikis kreditas yra susijęs su didesniu finansiniu įsipareigojimu, todėl jo suteikimas gali užtrukti ilgiau nei greitojo kredito. Prieš suteikiant kreditą bus įvertinamas jūsų pajamingumas, kredito istorija ir kiti reikšmės turintys faktoriai.

Tikimybė, jog bus patenkintas jūsų prašymas gauti greitąjį kreditą, yra didesnė, jei atitinkate keletą kriterijus: turite gerą kredito istoriją, gaunate stabilias pajamas (pakankamo dydžio, kad leistų padengti finansinius įsipareigojimus), taip pat gali prireikti užstato, jei jums skolinama suma yra didelė.

Pagrindinis mūsų komandos tikslas – sudaryti visas sąlygas, kad ilgalaikis kreditas besikreipiančiam būtų suteiktas kuo paprasčiau, be gausybės dokumentų pildymo, be didelių pastangų ir laiko sąnaudų. Jei šiuo metu neturite prieigos prie interneto, dėl ilgalaikio kredito galite kreiptis į mus bet kuriame PAYPOST skyriuje visoje Lietuvoje, taip pat susisiekti su mūsų konsultantais telefonu: +370 700 55 888.

Ilgalaikis lizingas gali būti imamas laikotarpiui net iki 72 mėnesių. Pasinaudokite mūsų paskolos skaičiuokle ir sužinokite mūsų preliminarų pasiūlymą. Turėkite omenyje, kad realybėje jums pateikiamas individualus pasiūlymas gali skirtis nuo skaičiuoklėje siūlomo varianto. Prieš pasirašydami ilgalaikio lizingo sutartį, būtinai atidžiai ją išnagrinėkite ir išsiaiškinkite visus jums rūpimus klausimus – Inbank | Mokilizingo specialistų komanda mielai padės jums tą padaryti. 

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.