icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Automobilio lizingas be pradinio įnašo

Sugedo jūsų automobilis ir skubiai reikia įsigyti naują? Norint gauti lizingą banke, jums reikės nemažo pradinio įnašo, kuris daug geriau būtų panaudotas ilgai lauktoms atostogoms ar vis atidedamam būsto atnaujinimui. Išeitis – automobilių lizingas be banko su Inbank | Mokilizingu.

Naudokitės automobiliu iš karto ir išsimokėkite dalimis per sutartą terminą – automobiliai lizingu be pradinio įnašo leis jums nesijaudinti dėl atostogų nukėlimo ar atnaujinto būsto, o pasiimtą kreditą išmokėti dalimis per sutartą terminą.

Automobilių lizingas be banko yra skirtas tiems, kurie vertina savo laiką ir visuomet ieško efektyviausių sprendimų – tiesiog išsirinkite sau tinkantį automobilio variantą, ir susisiekite su mumis dėl jo įsigijimo finansavimo. Tai padaryti paprasta internetu, užpildžius lizingo paraiškos formą. Taip pat galite užsukti į mūsų atstovybes Vilniuje  (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba susisiekti su mūsų konsultantu telefonu +370 700 55 888.

Automobiliai lizingu be pradinio įnašo neturėtų užkrauti jūsų papildomais galvos skausmais. Dėl to mes siūlome lizingą iki 15 000 eur su palūkanomis vos nuo 4,9 %. Kreditą išsimokėti galėsite tiek per 6 mėnesius, tiek per 6 metus – viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir galimybių.

Pavyzdžiui, jeigu nutariate pasiskolinti 1500 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,75 %, BVKKMN – 24,24 %, bendra mokėtina suma – 2059,56 €, mėnesio įmoka – 57,21 €. Jeigu norite tikslesnių lizingo sąlygų, išbandykite mūsų lizingo skaičiuoklę, arba susisiekite su mūsų konsultantu telefonu. 

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl lizingo automobiliui? Susisiekite su mumis, ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime sutvarkyti visus formalumus. Su mumis susisiekti galite telefonu, el. paštu, arba atvykus į mūsų atstovybę Vilniuje arba Kaune.  

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.