icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Kas yra lizingas?

Vis girdite žodį „lizingas“, tačiau iki galo nežinote, kas tai yra? Čia rasite viską, ką Jums reikia žinoti apie lizingą. 

Tad kas yra lizingas? Dar žinomas kaip išperkamoji nuoma, lizingą galima suprasti kaip ilgalaikę nuomą, kurios pabaigoje nuomojamas turtas pereina nuomininko nuosavybėn. Nusipirkus prekę lizingu, ja galėsite naudotis iš karto. Nuomos laikotarpiu, prekės savininku išlieka lizingo išdavėjas, tačiau pilnai išsimokėjus prekės nuosavybė pereina pirkėjui. 

Lyginant su bankų kreditais, ši procedūra paprastesnė, nes ja pasinaudoti nereikalingas užstatas. Šiandien lizingu galite nusipirkti ne tik automobilį ar motociklą, bet ir įvairią techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius bei kitus Jums reikiamus prietaisus. 

Išsiaiškinote, kas yra lizingas ir nusprendėte juo pasinaudoti? Inbank | Mokilizingas Jums gali pasiūlyti itin geras sąlygas! Skolinkitės iki 15 000 eurų su grąžinimo terminu nuo 6 iki 72 mėn.

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas sužinosite pasinaudoję mūsų paskolos skaičiuokle arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Lizingo paraišką paprasčiausia užpildyti internetu – tokiu būdu, atsakymą gausite vos per kelias minutes. Užpildyti paraišką galite bet kuriuo paros metu, tačiau spėjus tai atlikti iki 20 valandos, pinigai Jus pasieks vos per pusvalandį. Lizingą taip pat galima gauti paskambinus mums telefonu, atvykus į mūsų atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E), arba užsukus į artimiausią „PayPost“ skyrių.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu +370 700 55 888, el. paštu, arba atvykite gyvai konsultacijai į mūsų atstovybę Vilniuje ir Kaune. 

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.