icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Trumpalaikis kreditas

Kartais kiekvienam iš mūsų pasitaiko neplanuotų situacijų: sugenda automobilis, nustoja veikti kompiuteris ar prireikia mokėti už sveikatos gydymą. Jei papildomi pinigai reikalingi čia ir dabar, o finansinė jūsų situacija yra pakankamai stabili ir pasiskolintą sumą galėsite greitai grąžinti, viena patogiausių alternatyvų yra trumpalaikis kreditas.

Greitasis kreditas internetu suteiks jums galimybę pasiskolinti trumpalaikiam terminui iki 30 dienų. Konkretus kredito limitas kiekvienam klientui nustatomas individualiai. Pasinaudokite Inbank | Mokilizingo pasiūlymais – dabar trumpalaikis kreditas jums gali būti suteikiamas ypač patraukliomis sąlygomis.

Žinome, jog mėgstate taupyti savo laiką. Todėl vienas iš svarbių privalumų, kuriuos siūlo trumpalaikis kreditas, yra skolinimosi greitis. Paslauga pasiekiama internetu, vos kelių mygtukų paspaudimu. Skolindamiesi pinigus internetu, užtruksite tik keliolika minučių, o pinigai per 30 minučių įkris į jūsų asmeninę banko sąskaitą. Trumpalaikis kreditas suteikiamas optimaliai, užtikrinant didžiausią patogumą klientui – juk nusipelnėte savo finansus valdyti maksimaliai efektyviai!

Inbank | Mokilizingo trumpalaikio kredito paslauga leidžia jums pasirinkti norimo dydžio sumą bei grąžinimo terminą. Esant poreikiui, nustatytas grąžinimo terminas gali būti pratęstas. Trumpalaikis kreditas yra lanksti ir sparti finansinė parama, kuri gali pagerinti jūsų ir jūsų artimųjų kasdienybę.
Inbank | Mokilizingas suteikia galimybę skolintis nuo 50 iki 10000 Eur. Konkreti suteikiamo trumpalaikio kredito suma nustatoma įvertinus jūsų gaunamas pajamas, mokumo istoriją ir kitus veiksnius, kuriuos išanalizuoja Inbank | Mokilizingo specialistai. Besilaikantiems finansinės drausmės ir laiku vykdantiems finansinius įsipareigojimus sudaromos dar geresnės sąlygos ateityje gauti išskirtinius, specialiai jums pritaikytus skolinimosi pasiūlymus.
Turite klausimų dėl trumpalaikio kredito? Norite tiesiogiai pabendrauti su vadybininku? Kreipkitės klientų aptarnavimo telefonu +370 700 55 888 – jums mielai pagelbės mūsų komandos profesionalai. Inbank | Mokilizingo konsultantai visuomet pasirengę suteikti jus dominančią informaciją apie kredito suteikimo sąlygas, geriau supažindinti su finansiniais įsipareigojimais bei atsakyti į dominančius klausimus. Taip pat susisiekite su Inbank | Mokilizingo komanda internetu info@mokilizingas.lt ar užsukite į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje.
Ar jus domintų trumpalaikis kreditas, ar kita finansinė paslauga, Inbank | Mokilizingo komanda yra pasiryžusi padėti atrasti individualius sprendimus, geriausiai atitinkančius jūsų poreikius.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.