icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Vilkiko lizingas

Ieškote optimalios transporto priemonės automobiliams transportuoti? Tam gali pasitarnauti specialūs sunkvežimiai – autovežiai.

Autovežiai išsiskiria tuo, kad turi automobilių gabenimui pritaikytą priekabą arba puspriekabę. Autovežiai pasižymi dideliu saugumu ir gerais eksploataciniais rodikliais. Net jei išsirinkote sąlyginai nebrangų variantą, tai nereiškia, kad pirkdami autovežį turite visą sumą mokėti iškart. Autovežio lizingas (arba išperkamoji nuoma) – būdas nuomos laikotarpį mokėti periodines įmokas, taip pat palūkanas ir nustatytus mokesčius, o nuomos laikotarpio pabaigoje įgyti savininko teises į nusipirktą turtą. 

Vilkikų pardavimas lizingu yra viena iš populiarių Inbank | Mokilizingo finansavimo paslaugų. Ar jus domintų naudoto vilkiko lizingas, ar naujo vilkiko lizingas, esame pasiruošę jums pasiūlyti lanksčius ir jūsų poreikius atitinkančius finansavimo sprendimus. Transporto priemonės lizingo sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10000 Eur sumą. Rūpinamės, kad sunkvežimių lizingas ir kitų transporto priemonių finansavimas būtų kuo paprastesnis – todėl sutarties sudarymas Inbank | Mokilizingo partnerių pardavimo vietose bei el. parduotuvėse yra greitas ir paprastas. Svarbu, kad sutarties sudarymo metu turėtumėte su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kad vilkikų lizingas būtų dar patogesnis, periodines įmokas galite mokėti vienu iš trijų būdų, pasirinkę jums patogiausią: prisijungę prie savitarnos www.mokilizingas.lt/savitarna, banko pavedimu (į Swedbank, SEB ir DNB bankuose esančias Inbank | Mokilizingo sąskaitas, mokėjimo paskirties laukelyje nurodant jūsų sutarties numerį), taip pat grynaisiais pinigais visose „Maxima“ kasose; „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse; Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose; Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“); „Perlas“ terminaluose; SWEDBANK, SEB, DNB bankų skyriuose.

Turėkite omenyje, kad visada turite galimybę sumokėti visą lizingo sumą anksčiau laiko. Greičiausias būdas tą padaryti yra paskambinti mums telefonu + 370 700 55 888, taip pat susisiekti el. paštu info@mokilizingas.lt. Turėkite šalia savęs sutarties numerį bei ją sudariusio asmens vardą ir pavardę.

Kyla klausimų? Norite pasikonsultuoti su specialistu? Inbank | Mokilizingo konsultantai laukia jūsų užklausų internetu info@mokilizingas.lt, taip pat galite skambinti klientų aptarnavimo telefonu +370 700 55 888  arba užsukti į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje. Pateiksime jums individualų pasiūlymą ir padėsime rasti tinkamiausią jūsų situacijai sprendimą.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.