icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Kreditas

Ieškote kredito geromis sąlygomis savo ir šeimos narių pirkiniams? Inbank | Mokilizingo kreditas gali būti protingas sprendimas, atitinkantis jūsų poreikius. Inbank | Mokilizingo privalumai:

Jeigu vertinate greitį ir paprastumą, kreditas internetu skirtas būtent jums. Nereikės net išeiti iš namų, pakaks kelių mygtukų paspaudimų. Jūs užpildysite paraišką, o mes įvertinsime jūsų galimybes ir pateiksime geriausiai tinkantį pasiūlymą. Tai truks tik keletą minučių. Kreditai internetu yra ypač patogūs – galėsite pasirinkti pageidaujamą mokėjimo terminą, matysite įmokų sumas, o pinigus pervesime į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Kreditas internetu –  paslauga, veikianti nuo 7h iki 22h, todėl galite prisijungti bet kuriuo jums tinkančiu laiku. 

Nors kreditai internetu yra ypač populiarūs, kreditai telefonu yra puiki išeitis tiems, kurie po ranka neturi kompiuterio su interneto prieiga arba nori pasikonsultuoti su specialistais. Išsamesnei konsultacijai taip pat galite atvykti į bet kurį PAYPOST skyrių, kurie išsidėstę visoje Lietuvoje. Mūsų konsultantai visada pasirengę suteikti daugiau informacijos apie kredito suteikimo sąlygas, geriau supažindinti su finansiniais įsipareigojimais bei atsakyti į jus dominančius klausimus.

Ar jus domintų kreditai nuo 7h iki 22h, ar kita paslauga, Inbank | Mokilizingo komanda yra pasiryžusi padėti atrasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį finansinį sprendimą. Mums svarbu, kad kreditai, paskolos ir kiti finansiniai įsipareigojimai būtų prisiimami atsakingai. Todėl prieš pasirašydami sutartį gerai susipažinkite su sąlygomis. Pasinaudokite ir mūsų skaičiuokle - ji leis geriau įvertinti situaciją ir savo galimybes. Turėkite omenyje, kad skaičiuoklėje pateikiami skaičiavimai yra tik orientacinio pobūdžio: kreditai teikiami kiekvienam vartotojui individualiai, todėl grąžinimo terminas, įmokų dydžiai, palūkanos ir kitos sąlygos skiriasi priklausomai nuo kredito tipo, gavėjo pajamų, kreditingumo istorijos bei kitų veiksnių.

Domina kreditai? 

Susisiekite su Inbank | Mokilizingo specialistais internetu info@mokilizingas.lt, klientų aptarnavimo telefonu +370 700 55 888  ar užsukite į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje. Pateiksime individualų pasiūlymą ir padėsime rasti tinkamą sprendimą.


STANDARTINĖS SĄLYGOS

Pavyzdžiui, skolinantis 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €. Galima paskolos minimali BVKKMN – 17,53%, maksimali BVKKMN – 33,36%.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.