icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Paskola kelionei

Taupote atostogoms, tačiau jų laikas taip ir neateina? Nelaukite pensijos – įsigykite kelionę išsimokėtinai su Inbank | Mokilizingu. Mūsų vartojimo paskola tinka ne tik užtarnautam atokvėpiui – kam panaudosite paskolą, sprendžiate jūs.

Ką galite įsigyti su vartojimo paskola priklauso tik nuo jūsų norų ir poreikių. Laisvalaikio paįvairinimui ir sveikai adrenalino dozei puikiai tinka keturratis išsimokėtinai. Naujas mobilus namelis išsimokėtinai gali itin greitai atsirasti jūsų sklype ir suteikti praktišką stogą virš galvos visai jūsų šeimai. Jeigu jūsų darbas reikalauja naujų technologinių pajėgumų, jums padės naujas nešiojamas kompiuteris išsimokėtinai. Galiausiai, jeigu kompiuteris išsimokėtinai jums nereikalingas, darbams jūsų ūkyje atlikti gali padėti kombainas išsimokėtinai.

Priklausomai nuo jūsų poreikių ir galimybių, gaukite paskolą iki 15 000 Eur su itin mažomis palūkanomis nuo 5,9 proc, o grąžinimo terminas priklausys tik nuo jūsų. Mes siūlome lankstų 6-72 mėnesių grąžinimo laiką, o norėdami paskolą grąžinti greičiau, tą nesunkiai padarysite susisiekę su mumis telefonu.

Sudarius sutartį, paskolos suma jus pasieks vos per 30 minučių. O jeigu norėtumėte pasiimti paskolą grynaisiais pinigais iki 3000 Eur – jums pagelbės konsultantas telefonu arba mūsų atstovybėse: Vilniuje (Kareivių g. 11B) ir Kaune (Pramonės pr. 4E). 

Norite sužinoti, kiek gali kainuoti jūsų paskola? Nutarus pasiskolinti 1700 €, kai sutartis sudaroma 57 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio administracinis mokestis - 0.38 %, BVKKMN – 16.31 %, bendra mokėtina suma – 2397.42 €, mėnesio įmoka – 42.06 €.Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl paskolos ir jos sąlygų? Mes pasiruošę jums padėti ir atsakyti į visus jums iškilusius klausimus! Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu, arba atvykę į gyvą konsultaciją su vadybininkų mūsų atstovybėse Vilniuje arba Kaune.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.