icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Lizingas be pabrangimo

Perkate naują kompiuterį, dviratį ar viryklę? Neapkraukite savo piniginės ir už pirkinius mokėkite išsimokėtinai su paskola be pabrangimo. Kaip veikia nemokamas lizingas? Pasirinkus norimą išsimokėjimo terminą, visą pirkinio sumą išskaidysime dalimis, per kurią bus grąžintas jūsų paimtas kreditas be pabrangimo.

Dažniausiai kreditai be pabrangimo yra siūlomi trijų, penkerių ar dešimties mėnesių terminui. Norite išskirtinių sąlygų perkant prekes išsimokėtinai su Inbank | Mokilizingu? Ieškokite specialių mūsų partnerių pasiūlymų, kuriais galėsite įsigyti norimų prekių su iki 24 mėnesių grąžinimo terminu, be jokių papildomų išlaidų.

Paraiška, kuria prašomas lizingas be pabrangimo, gali būti užpildyta greitai ir nesunkiai internetu. Jei pageidaujate, galite susisiekti su mūsų konsultantu telefonu, arba atvykti į Inbank | Mokilizingas atstovybę Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E).

Lizingai be pabrangimo gali būti imami tiek vienai prekei, tiek visam krepšeliui. Užsisakėte prekę su atvežimu? Nesijaudinkite – jo sumą taip pat įskaičiuosime į bendrą grąžinimo sumą. Mes finansuojame pirkinius iki 10 000 Eur, tačiau suma gali priklausyti ir pasikeisti nuo jūsų asmeninių galimybių išsimokėti laiku. 

Jeigu pageidaujate, kreditą galite grąžinti ir per ilgesnį laikotarpį. Pavyzdžiui, jeigu nutariate nusipirkti prekę lizingu už 300 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 0,9 % BVKKMN – 21,19 %, mėnesio įmoka – 27,70 Eur. Bendra mokėtina suma – 332,40 Eur. Tikslesnes paskolos sąlygas ir galimas įmokas galite sužinoti pasinaudodami mūsų paskolos skaičiuokle, arba susisiekę su mūsų konsultantu telefonu.

Atsižvelgiant į bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Turite klausimų dėl paskolos be pabrangimo? Mes pasirengę jums padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus! Susisiekite su mūsų konsultantu telefonu, ateikite gyvai konsultacijai į mūsų atstovybes Vilniuje ir Kaune, arba teiraukitės jus dominančios informacijos apie išsimokėjimo sąlygas iš mūsų partnerių.

Pasirinkite paskolos sumą:
300 15000
Pasirinkite grąžinimo terminą:
mėn
6 mėn. 84 mėn.
Pasirinkus mėnesių terminą paskolos suma gali būti nuo € iki €.
Mėnesio įmoka:
-

Pavyzdžiui, skolinantis  €, kai sutartis sudaroma mėn. terminui, metinė palūkanų norma – , sutarties sudarymo mokestis – , mėnesio adminstracinis mokestis - , BVKKMN – , bendra mokėtina suma –  €, mėnesio įmoka –  €.