icon--user Savitarna PRIVATIEMS Privatiems
icon--user Savitarna PARTNERIAMS Partneriams

Jūsų mokėjimo kortelė netrukus nustos galioti

Labai apgailestaujame informuodami, kad AS „LHV Pank“ nustoja teikti Mokilizingo/Senukų mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas Lietuvoje nuo 2021 m. liepos 1 d.

Jei esate panaudojęs ir (ar) ketinate panaudoti visą ar dalį pagal Vartojimo kredito sutartį Jums suteikto vartojimo kredito, maloniai prašome jį grąžinti ne vėliau kaip iki 2021 m. liepos 1 d.  

Jei esate panaudojęs visą ar dalį pagal Vartojimo kredito sutartį Jums suteikto vartojimo kredito, ir neatsiskaitęs laiku, Jūsų mokėjimo kortelė yra laikinai užblokuota. Maloniai prašome grąžinti Jums suteiktą vartojimo kreditą ne vėliau kaip iki 2021 m. liepos 1 d.  Apie įsiskolinimą taip pat esate informuotas atskiru pranešimu.

  • AB SEB bankas: LT23 7044 0600 0615 3170;
  • AB „Swedbank”: LT60 7300 0100 7361 6156;
  • Luminor Bank AS Lietuvos skyrius: LT64 4010 0424 0111 9285;

arba

  • Lietuvos pašte bei „PayPost” skyriuje (turėkite su savimi Vartojimo kredito sutartį);
  • „Lietuvos spauda” kioske bei „Narvesen” parduotuvėje (turėkite su savimi Vartojimo kredito sutartį);
  • loterijos „Perlas” terminale (turėkite su savimi Vartojimo kredito sutartį );
  • bet kurioje „Maxima” kasoje (turėkite su savimi Vartojimo kredito Sutartį).

Mokėtojo kodas arba mokėjimo paskirtis - Jūsų Vartojimo kredito sutarties numeris.

Negrąžinus panaudoto vartojimo kredito iki nurodytos datos, visą likusią negrąžintą vartojimo kreditą sumą, kartu su priklausančiomis mokėti palūkanomis ir kitais mokesčiais (jei taikomi), išdėstysime lygiomis dalimis ir pateiksime Jums 24 mėnesių mokėjimo grafiką. Mokėjimo grafiką Jums pateiksime paštu ir (arba) elektroniniu paštu, priklausomai nuo to, kokį mokėjimo grafiko pateikimo būdą pasirinkote Vartojimo kredito sutarties sudarymo metu.

Informaciją apie panaudotą vartojimo kredito sumą, atliktas mokėjimo operacijas, 24 mėnesių mokėjimo grafiką (jei jis bus sudarytas) bei kitą aktualią informaciją galite rasti prisigungę prie savitarnos sistemos: mokilizingas.lt/savitarna, arba gauti paskambinę klientų aptarnavimo tel. +370 700 55 888.