icon--user Savitarna Savitarna

Lizingas

Pirkite prekes ir paslaugas išsimokėtinai be jokio pabrangimo su MOKILIZINGU. Ieškote naujo automobilio, o galbūt norite atsinaujinti savo išmanųjį telefoną? Išskirtiniai mūsų partnerių pasiūlymai leis pirkiniais džiaugtis iš karto, o išsimokėti galėsite Jums patogiu terminu.

Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10000 Eur sumą.

Sekite mus:

KAIP NEPERMOKĖTI PERKANT LIZINGU?

Atkreipkite dėmesį į buitinės technikos energijos efektyvumo klasę

Nauja buitinė technika gali padėti sutaupyti.

Pvz., naujausias A+++ klasės šaldytuvas suvartoja 50–60 % mažiau elektros energijos nei A+ klasės šaldytuvas. Be to, tausojate aplinką.

Lyginkite skirtingų lizingo bendrovių pasiūlymus

Pasinaudokite MOKILIZINGO kredito skaičiuokle ir sužinokite, kokio dydžio sumą galite pasiskolinti. Kai planuojate įsigyti norimą prekę lizingu, paskolos skaičiuoklė tikrai praverčia – ji padės Jums apskaičiuoti paskolos sąlygas bei išsirinkti tinkamą finansavimo sprendimą. Funkcionalia  lizingo skaičiuokle ypač paprasta naudotis – tai greitas ir itin patogus būdas sužinoti preliminarią didžiausią mėnesio įmoką ir paskolos sumą, kurią galėtumėte pasiskolinti. Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 60 mėnesių. Finansuojame nuo 50 iki 10000 Eur sumą.

Pirkdami prekę, nepamirškite pasinaudoti kreditų skaičiuokle ir palyginkite skirtingų bendrovių mėnesio įmokas, kitas sąlygas ir mokesčių dydžius tam pačiam terminui. Lyginant lizingo pasiūlymus, kartu su lizingų skaičiuokle ypač svarbu atkreipti dėmesį į bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą (BVKKMN), kuri parodo, kiek vidutiniškai lizingas pabrangsta per metus. Pvz., skolinatės 1000 Eur 24 mėn. Bendrovės A pasiūlyme BVKKMN yra 5 %, o bendrovės B – 19 %. Pasirinkę bendrovę A, sutaupysite – todėl ją rinktis apsimoka labiau.

NEPAMIRŠKITE

Turite teisę atsisakyti lizingo sutarties per 14 dienų;
Galimybė atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
Įmokas galite sekti Mokilizingas savitarnos puslapyje;
Kilus klausimams, kreiptis galite į pagalbos skambučių centrą telefonu +370 700 55 888 darbo dienomis nuo 8 iki 19h;
Įmokas galite sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;

Verslo partneriams

Turime kuo džiaugtis: šiuo metu MOKILIZINGAS sudaręs sutartis su daugiau kaip 2000 partnerių, o mumis pasitikinčių klientų skaičius jau perkopė 850 000.

O gal paskola?

Planuojate atnaujinti būstą, vykti ilgai lauktų atostogų, atidžiau rūpintis sveikata ar pagaliau susiremontuoti automobilį? Galime padėti įgyvendinti Jūsų tikslus ir paskolinti iki 15 000 Eur 6-72 mėn.