icon--user Savitarna Savitarna

Paskola

Palūkanos tik nuo 4,9 %

Kad ir kaip gerai planuotumėte savo finansus, kartais kiekvienam pasitaiko nenumatytų išlaidų. Tegul netikėtumai neišmuša iš vėžių – MOKILIZINGO paskola sukurta tam, kad Jums padėtų. Išsirinkite labiausiai tinkantį paskolos tipą.


Įveskite norimą paskolos sumą
 - 
Maksimali galima suma 15000 eur
Minimali galima suma 300 eur
Pasirinkta suma negalima
Pasirinkite grąžinimo terminą
6  -  72  mėn
Maksimalus grąžinimo terminas 72 mėn.
Minimalus grąžinimo terminas 6 mėn.
Pasirinktas laikotarpis negalimas
Keisti
Grąžinimo terminas:
Paskolos suma:
 €
Grąžinimo terminas:
 mėn.
Mėnesio įmoka:
 €
Sekite mus:

Vartojimo paskola

Palūkanos tik nuo 5,90 %

Norite išeiti pelnytų atostogų, bet atsidarę piniginę persigalvojate? Planuojate atsakingiau rūpintis sveikata, bet vis atidedate tai rytojui? Negaiškite laiko – MOKILIZINGO vartojimo paskola leis tikslus pasiekti jau dabar. Skoliname atsakingai, įvertindami Jūsų finansines galimybes, tačiau kam naudosite paskolą, sprendžiate vien tik Jūs.

Palūkanos tik nuo 5,90 %
Suma nuo 300 iki 15 000 Eur
3 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min.
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Paskola automobiliui

Palūkanos tik nuo 4,9 %

Jei kaskart iš taško A į tašką B vykstate sukandę dantis, galbūt metas keisti seną automobilį? Pasinaudokite MOKILIZINGO paskola automobiliui – dabar siūlome ypač geras sąlygas. Nepamirškite įvertinti visų būsimų išlaidų, įskaitant automobilio remontą, draudimą ir sezoninį padangų keitimą.

Palūkanos tik nuo 4,9 %
Suma nuo 500 iki 15 000 Eur
6 – 72 mėn. laikotarpiui
Nereikia pradinio įnašo ir Kasko draudimo
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes, o sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min.
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Paskola būsto remontui

PALŪKANOS NUO 6,5 %

Norite atnaujinti namus, tačiau finansinės galimybės leidžia pasirūpinti tik vienu kambariu? Susikurkite gražius namus iki paskutinio kampelio – jums padės MOKILIZINGO paskola namų remontui. Suremontuoti būstą galėsite neatidėliodami, o sumą išsimokėti dalimis.

Palūkanos nuo 6,5 %
Suma nuo 2 000 iki 15 000 Eur
9 – 72 mėn. laikotarpiui
Atsakymas dėl paskolos per kelias minutes
Sudarius sutartį, pinigai Jus pasieks per 30 min.
Paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val.

Plačiau apie mokilizingas.lt

AB „MOKILIZINGAS" – lizingas, gimęs iš naujo. Siūlome visą spektrą paslaugų: ar ieškotumėte pirkimo išsimokėtinai (lizingo) ypač geromis sąlygomis, ar domina vartojimo paskola su itin mažomis palūkanomis, rasime sprendimą, geriausiai tinkantį būtent jums. Šiuo metu turime per 2000 partnerių ir daugiau kaip 850 000 klientų. Drauge siekiame bendrų tikslų ir galime džiaugtis puikiais veiklos rezultatais. Jau daugybę metų dirbame tam, kad kiekvienam klientui suteiktume patirtį, kurią jie norėtų kartoti.


AB „MOKILIZINGAS" atskubės į pagalbą daugybėje situacijų. Norite greičiau įgyvendinti tikslus, kurių seniai siekėte? Vartojimo paskola internetu itin geromis sąlygomis – kaip tik jums. Pavyzdžiui, skolinantis 10000 € vartojimo kreditui, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,90 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,66 %, BVKKMN – 19,81 %, bendra mokėtina suma – 15306,00 €, mėnesio įmoka – 255,10 €. 


O galbūt domina naujas „Audi A65“ automobilis? Važinėkite išsimokėtinai nusipirkę automobilį su mūsų auto lizingu! Pasiskolinę 10000 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3,60 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,51 %, BVKKMN – 17,84 %, mėnesio įmoka sieks tik 246,00 €, o bendra mokėtina suma bus 14760,00 €.


Ieškote paskolos atsinaujinti būstą? Būsto remontui skirtos paskolos internetu greitai leis atsinaujinti savo namus. Pavyzdžiui, skolinantis 10000 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 6,50 %, sutarties sudarymo mokestis – 4,90 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,26 %, BVKKMN – 14,61 %, bendra mokėtina suma – 13871,40 €, mėnesio įmoka – 231,19 €. 


Norėdami sužinoti orientacinį įmokų dydį, pasinaudokite skaičiuokle. Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą, taip pat pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną. Gali varijuoti metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis. Galima paskolos minimali BVKKMN – 14,13%, maksimali BVKKMN – 36,93%.


Atsakingai įvertinote savo finansines galimybes ir priėmėte sprendimą? Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų gauti reikiamą sumą yra užpildyti mini paskolos internetu paraišką. Atsakymo iš MOKILIZINGO sulauksite vos per kelias minutes. Paraiškas dėl paskolos internetu priimame visą parą, o sutartį spėjus sudaryti iki 20 val., pinigai jus pasieks per 30 min. Neturite po ranka kompiuterio? Ne bėda: paskolą taip pat gausite užėję į artimiausią PAYPOST skyrių visoje Lietuvoje arba paskambinę mums telefonu +370 700 55 888!


Susisiekite su mumis jau dabar: padėsime jums išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančią paslaugą – ar tai būtų paskola, ar lizingas internetu, ar mokėjimo kortelė, kuri supaprastina naudojimąsi lizingo paslaugomis.